2014-06-11 21:58 #0 av: Annisangel

Nu har jag fått dille på att göra brödnaggar. Det är så himla kul. Nu funderar jag på att sälja. Något man ska tänka på? Hur sättet man pris. Jag har räknat ut materialåtgång för varje nagg som inte blir många kronor, lagt på arbetstid som är ca 1 halvtimme för varje. Är 40:- för lite? Vill inte ta för mycket heller eftersom jag precis börjat. Kram och tacksam för svar!!